O mnie

MW-Interiors powstała z pasji do tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz.

Na bieżąco śledzę trendy wnętrzarskie i produktowe oraz stale podnoszę swoje kwalifikacje przez udział w szkoleniach i targach.

ETAP I

Zaczynam od pierwszego spotkania z klientem. Na podstawie wywiadu mogę stworzyć szczegółowe wytyczne do dalszej pracy. Proszę zabrać ze sobą na spotkanie lub przesłać drogą mailową własne inspiracje lub przykłady aranżacji wnętrz, które Was interesują, co ułatwi mi poznanie stylu i nada kierunek aranżacji wnętrz.

ETAP II

Dokładny obmiar pomieszczeń, których dotyczy projekt. Wykonuję również dokumentację fotograficzną, która jest pomocna na dalszych etapach. Jeśli inwestycja jest wciąż w realizacji, wtedy bazuję na dokumentacji projektowej dostarczonej przez klienta lub dewelopera. Pomiaru dokonuję wtenczas, gdy jest to możliwe. W ten sposób rysunki opierają się na rzeczywistych wymiarach.

ETAP III

Na podstawie informacji uzyskanych podczas pierwszego spotkania analizuję różne możliwości układu funkcjonalnego wnętrz. W modelu 3D stworzonym na podstawie pomiaru pomieszczeń lub projektu rozplanowuję funkcje poszczególnych pomieszczeń, ustawienie sprzętów i wyposażenia. Na tym etapie również sugeruję niezbędne zmiany budowlane, na przykład zmiany w układzie ścian działowych lub korekty umiejscowienia otworów drzwiowych. Przygotowuję propozycje układu funkcjonalnego w formie rzutów lub uproszczonego modelu 3D. Z klientem omawiam wszelkie za i przeciw i wspólnie podejmujemy decyzję, który układ będzie bazą do dalszej pracy.

ETAP IV

Zaczynamy od uzgodnienia koncepcji wykończeniowej poszczególnych pomieszczeń, które pokazują wstępną wizję wyglądu wnętrza. Następnie przygotowuję wizualizacje 3D pomieszczeń z uwzględnieniem wszystkich znajdujących się w nich elementów i przy użyciu materiałów możliwie najbardziej zbliżonych do tych, które rzeczywiście zostaną użyte w trakcie realizacji.

Na tym etapie podejmujemy decyzje dotyczące wyboru konkretnych materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia.

ETAP V

Po uzgodnieniu ostatecznej wizji na wnętrze przygotowana zostaje dokumentacja techniczna dla wykonawców oraz zestawienia wszystkich niezbędnych materiałów i wyposażenia wraz ze wstępną ich wyceną u współpracujących dostawców.

ETAP VI 

Nadzór autorski – do uzgodnienia przy wycenie 

Na etapie wykonawstwa sprawuję nadzór autorski nad pracami wykończeniowymi, aby zweryfikować ich zgodność z założeniami projektu i na bieżąco rozwiązywać nieprzewidziane okoliczności lub wyjaśniać wątpliwości. Taka współpraca pozwala zaoszczędzić czas, bo ciężar większości uzgodnień z wykonawcami na budowie przeniesiony zostaje na projektanta wnętrz.

Projektowanie kuchni i wykonawstwo (meble kuchenne na wymiar)

Pomoc w wyborze i zamówieniu odpowiedniego
sprzętu AGD

Dysponuję sprzętem AGD od producentów, którzy przeznaczają całe linie modeli dedykując je wyłącznie profesjonalnym studiom meblowym. Taki dedykowany sprzęt różni się od dostępnego na rynku popularnym. Jest lepszy jakościowo, może posiadać więcej funkcji i niepowtarzalny design.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych, stylizacje, dekoracje oraz aranżacje pod kątem sprzedaży nieruchomości

Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru dekoracji, koloru ścian wybranych przez Państwa pomieszczeń

Dekoracja dobrana w sposób indywidualny w zależności od Państwa potrzeb oraz w wybranym przedziale cenowym. Pomagam stworzyć taką aranżację, która sprawi, że pomieszczenie wyglądać będzie jak zupełnie nowe.

Dekoratorstwo dla osób, które potrzebują zmian w aranżacji i wystroju swoich wnętrz

Może ona mieć różną formę np. może to być pomoc w zakresie doboru kolorów do danego pomieszczenia może ona dotyczyć też wyboru mebli oraz ich rozmieszczenia, albo doboru dodatków i akcesoriów.

Usługa projektowania On Line polega na wykonaniu projektu koncepcyjnego wnętrz i obejmuje: wywiad inwestorski mający na celu pozyskanie informacji na temat preferencji klienta i zakresu projektu oraz parametrów wymiarowych projektowanych pomieszczeń przeprowadzany on-line, projekt koncepcyjny w postaci realistycznych wizualizacji trójwymiarowych z pominięciem pewnych etapów wyszczególnionych w usłudze tradycyjnego projektowania. Pomiary nie są wykonywane przy projekcie On Line.

Niniejsze opracowanie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zasady współpracy ceny oraz zakres usług może ulec zmianie bez powiadomienia.